Mūsu uzdevums dzīvē ir ieviest skaidrību jebkurā dzīves jautājumā, kas mums ir aktuāls.  Biznesā uzdevums ir ieviest vienotu valodas un vadlīnijas sistēmu visos darbinieku līmeņos. Paņemsim piemēru no dzīves, kad vadītājs nosaka – katrs postenis uzņēmumā pelnīs naudu, arī izdevumu samazināšana ir naudas pelnīšana.  Izklausās vienkāršs teksts, bet tas ir apjomīgs darbs, lai iedzīvinātu dzīvē. Paņemsim nākošo vadlīniju, ka katrs nākošais darbs papildina iepriekšējo. Dzīvē tas izpaužas tā, ka mēs veidojam zināšanu bāzi par uzņēmumu un sākumā jau paredzam uz kuru pusi tiks veidota uzņēmuma attīstība, tikai sākam to izpildīt soli pa solim.  Un šādu vadlīniju uzņēmumā ir desmitiem vai pat simtiem, jo šādā veidā viegli virzīt cilvēku domāšanas veidu noteiktā virzienā, ka veicot uzdevumus uzņēmumā tiek uzdots vienkārši jautājumi – šis izveidotais postenis mums nes peļņu? Šim postenim ir rentabilitāte? Un daudzi citi jautājumi, kas palīdz pieņemt skaidru lēmumu biznesa attīstībai.

  • Es vēlos izveidot pārskatāmu uzņēmuma darbību
  • Es vēlos izveidot vadlīnijas, kuras saprot manā kompānijā
  • Es vēlos viegli pieņemt lēmumu turpmākai biznesa attīstībai
  • Es vēlos veidot biznesa sistēmu savā uzņēmumā
  • Es vēlos atbrīvot savu darba resursu
  • Es vēlos deliģēt uzdevumus savai komandai
  • Es vēlos izprast uzņēmuma rentabilitāti
  • Es vēlos izveidot produktus, kas nes peļņu
  • Es vēlos atbrīvoties no liekām darbībām, kas patērē uzņēmuma resursu
  • Es vēlos izprast rīcības soļus sava uzņēmuma turpmākai attīstībai

Ja atradi šajos apgalvojumos vismaz 3-5 “Jā” savā galvā, tad mūsu biznesa vadlīnijas ir vienā virzienā. Sākuma izrunāsimies un izveidosim rīcības soļus, lai vari mēģināt praktiskā veidā ieviest šīs vadlīnijas savā uzņēmumā! Ņem vērā, ja mēģina, tad tas izdodas!

Sazinies ar mani, lai vienotos par mūsu sarunas laiku!

Kādas ir cenas konsultācijām?

ON LINE konsultācijas (Skype, Whats up, Video zvans) izmaksas 60 min – 55 EUR (Ar rēķinu vai tiešo  bankas pārskaitījumu)

Konsultācijas klātienē Kalnciema ielā 78, Rīga vai arī mūsu norunātajā vietā, izmaksas 60 min – 55 EUR (Ar rēķinu, tiešo bankas pārskaitījumu vai uz vietas ar čeku )

Individuāla vienošanās uz liela apjoma un ilgtermiņa darbiem – īpašs cenu piedāvājums! (Ar rēķinu vai tiešo bankas pārskaitījumu)

Reģistrācija uz konsultāciju, nospiežot pogu “KONSULTĀCIJA”, izvēlies attiecīgo datumu, kas mums abiem ir pieejams un paņem sev piemērotāko konsultācijas risinājumu ON LINE vai klātienē. Priecāšos nodot savas zināšanas, lai iegūsti risinājumus un idejas saviem dzīves jautājumiem!