• Esmu mazais uzņēmējs un man ļoti svarīgi ir sabalansēt savu laiku,jo visi darbi ir uz mani. Divus gadus rēķinus veidoju manuāli, bija pat laiks,ka tos iekavēju 3 mēnešu garumā,laika trūkuma dēļ.Bet tad nāca piedāvājums no Raivja par rekinionline.lv,kam ļoti pretojos, jo pārmaiņas nevienmēr ir vieglas. Šobrīd NEVARU iedomāties savus ikdienas darbas bez viņiem.Rēķinu izrakstīšana aizņem dažas minūtes,viss ir pārskatāmi man un grāmatvedei.Tik ļoti atvieglo ikdienu man un klientiem!Un galvenais,ka viss notiek automātiski, neko nesajaucot,nekļūdoties. Un protams lielu PALDIES ir jāsaka tieši Raivim, par vieglu,saprotamu komunikāciju,daudz dažādu risinājumu piedāvājumu. Un pats galvenais,viss tiek paveikt precīzi,ātri un kvalitatīvi!Prieks sadarboties!No idejas līdz gala rezultātam,tas notiek "zibenīgi" ātri.🙏🏼 www.vitabeauty.lv

  Vita Judko, www.vitabeauty.lv

 • Man bija kolosālas biznesa idejas, bet nebija struktūras- pietrūka meistarības tās skaisti iepakot un aiznest līdz klientam. Maldījos pati savos piedāvājumos un galvā bija tāds kā bardaks un uztraukums- zinu ko piedāvāju, zinu kam to vajag, bet kā rokas sasietas un aiznest piedāvājumu līdz klientam nemācēju. Sanāca tikai haotiski un stihiski mēģinājumi ar neprognozējamu rezultātu. Lūk, tieši šādā situācijā man ļoti palīdzēja Raivis ar savu redzējumu, strukturēto un skaidro domāšanu. Viņš mani kā mazu bērnu aiz rokas izveda caur līkloču labirintiem ar skaidru un pārliecinātu domu. Pēkšņi daudzie jautājumi un neziņa izgaisa un viss kļuva skaidrs kā diena! Manam biznesam nu ir struktūra, skaidrs redzējums, es apzinos savus plusus un māku tos noformulēt, kā arī man ir brīnišķīgi prezentāciju materiāli- vizītkartes, pildspalvas, kartiņas un plakāti, kas palīdz popularizēt manu piedāvājumu. Un arī to man palīdzēja sagatavot un izgatavoja Raivis un viņa printsale.lv komanda! passion.academy

  Anna Lieckalniņa, passion.academy

 • Raivis ir brīnišķīgs sarunu biedrs, ar kuru dalīties par vadību, biznesa izaugsmi un attīstību. Viņa dziļā izpratne par šiem jautājumiem ir devusi man neizsīkstošu iedvesmu un konkrētas darbības virzībai uz priekšu. Viņa padomi un perspektīva ir novērtējams resurss mana biznesa ceļa veidošanā.

  Elvis, piksper.lv

 • Ar Raivi esmu nonākusi līdz sarunām nejauši, bet vienmēr brīžos, kad patiešām vajag! Tās nav bijušas virspusējas sarunas, bet vienmēr aizvedušas pie aktuālākajiem “ērkšķiem”, kas kādu laiku jau duras! Vai tās ir bijušas garas sarunas? Ne būt ne! Īsas, bet bagātīgas ar informāciju un enerģiju, devušas saprašanu kā pacelt galvu, lai darbotos tālāk. Ik katrs no mums nonāk šķietamos strupceļos, bet tiem vienmēr ir risinājumi.

  Linda Vecgaile

 • Labdien. Es iepazinos ar Raivi negaidītā formā. Bija vajadzība apmainīties ar biznesa darbības rakstiem mūsu interneta vietnēs SEO nolūkos. Ielasīju ap 50 uzņēmumu e-pastus un izsūtīju visiem savu piedavājumu. Atbildēja aptuveni 10 uzņēmumi no kuriem vienīgais Raivis saprata kas ir SEO un kas tai e-pastā vispār tiek piedāvāts. Atbilde no Raivja bija pat ar uzviju. Iecerēto padarijām. Paldies. Vēlāk Raivim, tad man bija vajadzīgi viens otra pakalpojumi un tā tas aizgāja. Vēlak TikTokā ieraudzīju viņa vēstījumus. Bija patīkami un tai pašā brīdī žēl, ka es agrāk nebiju pazīstams ar tādu informāciju, šo to es pieredzēju pats, šo to lasīju dažādas grāmatās un pamats Raivja vēstījumiem tiešām ir. Esu aptuveni viena vecuma ar Raivi un šķiet, ka mūsu aktīvās darba gaitas - gūtās  pieredzes arī norisinājās līdzīgos laika posmos. Man patīk, ka nēesu viens savās domās, ka vajag pašam veidot savu labāku nākotni savu iespēju robežās. Šodien, topošajam uzņēmējam ir nākamā problēma - informācijas pārbagātība. Ideja saņemt visu vajadzīgo informāciju vienuviet ir ļoti vērtīga! Vēlu veiksmi projekta attīstībā un pa laikam paklausos gudru domu Raivja tiktokā. Būt pareizās informācijas mākonī ir ļoti vērtīgi.

  Dzintars, pukupiegade.lv

 • Esmu ļoti apmierināta ar sniegto profesionālo pakalpojumu. Paldies par ieteikumiem un piemērotāko piedāvājumu, balstoties uz manām vēlmēm un vajadzībām. Sadarbība  ir vienkārša, ērta un ātra ikvienam. Ātrums mūsu laikos ir svarīgs jebkuram uzņēmējam.  Nestandarta situācijas tiek ātri un kvalitatīvi atrisinātas.

  Santa, weddingsanta.lv

 • Lieliska sadarbība ar Raivi izveidojās. Pozitīvs un zinošs cilvēks ar savu tādu interesantu pieredzi gan biznesā, gan pa dzīvi. Raivim labi sanāk pakonsultēt cilvēkus, saglabājot to draudzīgo “mood” un tai pašā laikā iedod vērtīgas idejas.

  Ainārs Krauklis, iphonevideoschool.com

 • Gribu pateikt paldies par sadarbību Raivim. Ļoti viegla komunikācija, atsaucīgs, zinošs savas jomas speciālists, ir vērts ieklausīties un pielietot viņa zināšanas dzīvē. Balstoties uz Raivja rekomendācijām un ieteikumiem, mājaslapas www.zipa.lv dažadu kvalitatīvu mēbeļu izgatavošana pēc individula pasūtījuma apmeklējums pēc pusgada sadrbības palielinājas par 130%, pateicoties informācijai par pareizu tekstu sarakstīšanu un SEO sakārtošanu. Raivis ir strukturēts, kārtīgs, mācīties un jaunas lietas uzzināt gribošs. Ja vēlies atvieglot savu darbu, tad šis cilvēks ir tas, kurš var ieviest automatizētu reķinu izsūti. Viņš pārzina Lean metodes, kas dod uzņēmumam papildus peļņu un sakārto finanšu plūsmu. Jebkurš uzņēmums ir radīts, lai pelnītu, ja nezini, kā sasniegt to, jautā Raivim. Pašlaik ļoti veiksmīgi izmantojam arī Printsale pakalpojumu - drukāšanas darbus. Paldies un uz sadarbību arī turpāk.

  Jānis, BCB-Eko SIA