Raivis Bernāns

Kā radās biznesapsihologs.lv nodarbošanās? Viss aizsākās 2003.gadā, kad uzsāku savas pirmās darba gaitas. Darīju visu, kas bija nepieciešams, lai nopelnītu naudu un 2006.gadā sākās lielākie mani dzīves piedzīvojumi. Strādāju vairākās strūktūrvienībās finansu nodaļā kā debitoru “piedzinējs”, tālāk sekoja paaugstinājums kā “biroja vadītājs” un tālāk bija 6 gadu pieredze personāla vadītāja amatā. Pieņemti darbā vairāk kā 300+ cilvēki, izveidota personāla atlases kritēriju sistēma, personāla audita sistēma PATS. Pieredze turpinājās! Iepirkumu nodaļas vadītājs, izveidota ieprikumu uzskaites un kontroles sistēma, samazinātas izmaksas par 25%, noliktavas krājumi samazināti par 50%. Manas vēlmes turpinājās! Sāku veidot pirmos uzņēmumus – reklāmas ražošanas uzņēmums, CRM sistēmas pārdošana, konsultāciju uzņēmums, suvenīru radīšana un pārdošana, vadīta 25 cilvēku komanda, piesaistīti lieli projekti uzņēmumam 15000 EUR, 20 000EUR, 40000EUR, 60 000+ EUR vērtībā, izveidota ražošanas CRM sistēma, izveidots uzņēmums ar 600 000+ EUR apgrozījums gadā. Paveikts sociālais darbs cilvēku vajadzībām, 5 uzrakstītas grāmatas, uzņemti vairāk kā 2500+ video internetā, video skatījumi 1 gada laikā vairāk kā 3milj+ par personības pašizaugsmi. Izdzīvotas veģetatīvās distonijas lēkmes, uzņēmuma dalīšanās procesi, sāpīgas šķiršanās, bankroti un kredītu nastas, krīzes situācijas uzņēmumā ar ierobežotiem resursiem. Un visas šīs zināšanas ar metodēm ir sagatavotas, lai Jums ir iespēja izmantot savām vajadzībām.

Ieguvumi no šīm “dzīves problēmām”

Mans domāšanas veids ir vislielākais ieguvums šajā procesā. Kamēr nebiju apzinājies, ka rīkojos neadekvāti un tieši tas mani noved pie šīm problēmām, tikmēr bija milzīgs cikls, kas visu laiku atkārtojās. Izgāju no šī prāta cikla un izmainīju savu ikdienas dzīvi. Nomaksāju visus parādus, izveidoju automatizētu biznesa sistēmu, uzņēmumi nes peļņu, attiecības ar cilvēkiem uzlabojās, kad viņi iesaka mani kā personību sadarbībai, imunitāte kļuva spēcīga un veselība vairs netraucē izbaudīt šo dzīvi. Internetā ir iespēja daudz atrast informāciju par mani un paveiktajiem darbiem. Pievienojies, lai kopīgi uzlabotu dzīves kvalitāti!

Mūsu projekti

Idejas reklāmai un dāvanām

Nav laika domāt un meklēt, kas sataisa reklāmu vai veicina pārdošanu? Esam apkopojuši klientu TOP izvēles, lai Jūs izvēlētos sev atbilstošāko. Ērta, ātra, viegla iepirkšanās sistēma, kas ekonomē Jūsu nervu šūniņas, jo nav jāgaida atbilde vai skaidrojums stundām vai pat dienām.

Dāvanas, suvenīri un talismani

Zināji, kad cilvēks sevī atver patīkamas emocijas un domas, tad viņa dzīvē ienāk labklājība, labsajūta, enerģija un ticība saviem spēkiem? Jā, vēlamies nodot šīs patīkamās sajūtas ar mūsu radītajiem produktiem, kas vienmēr atgādina labo.

WEB pārdošanas aģentu izveide

Apnikusi tā ikdienas rutīna un skriešana? Mēs apvienojam mūsdienu tehnoloģijas un automatizāciju, lai darba dienu kļūtu daudz patīkamāka un vieglāka. Priecīga sajūta, ka nāk jauni klienti un mēs sniedzam labāko servisu kādu spējam. Jā, tādas ir mūsu radītās WEB sistēmas.

Biznesa attīstībai

Smaga nasta ir vadītājam, ja viss jāvelk uz saviem pleciem, vai ne? Dzīvē visam ir nozīme un noteiktas likumsakarības, kas jāizmaina pašam cilvēkam nevis otram. Runājam par tām lietām, ka uzlabot savu iekšējo stāvokli, lai to nodotu apkārtējiem cilvēkiem!

Personības izaugsmei

Lielākā dzīves kļūda ir domāt, ka kāds cits ir vainīgs pie sava stāvokļa. Atceries šādu stāvokli? Mainām savu dzīves kvalitāti uzdodot jautājumus caur sevi, meklējot ieguvumus it visā, kas notiek, izskatot caur funkciju notikumus savam prātam un sastādām noteiktus rīcības soļus.

Akcijas cenas drukas materiāliem

Meklē izdevīgāko risinājumu? Akcijas druka ir vienkāršojusi visu iespējamo, sākot ar izmēriem, materiālu izvēli, daudzumu skaitu, apkalpošanu, iekārtu izvēli, telpu īre, lai cilvēki spētu priecāties par sadarbību. Drukas pakalpojumi, kurus var atļauties ikviens!

Reklāmas nozares apmācības video

Nezini, ko izvēlēties no reklāmas? Kādus risinājumus izvēlēties? Apmācību portāls ar video skaidrojumiem par reklāmas nozari, iepakojumu, tehnoloģijām, pārdošanas trikiem. Drukājam ar prieku ikvienam cilvēkam, jo vairāk prieka, jo vairāk klientu

Cilvēka un prāta psiholoģijas grāmatas

Apmaldījies savās prāta gudrībās? Meklē kaut ko pārdabisku? Izveidoji sev problēmas? Grāmatas ir praktisks piemērs kā no šādiem murgiem tikt laukā soli pa solim. Jāiemācās tikai pāris lietas prāts, emocijas, ķermenis, sajūtas un enerģiju plūstam, pārējais viss notiek dabiski, jo tā ir dzīve!

Pašanalīzes zināšanu bāze

Domā, ka kāds cits atrisinās Tavu ikdienas situāciju? Tu maldies! Mums katram pašam sevī ir jāizveido metode, ceļš kā tikt galā ar ikdienas lietām. Apkārtējie cilvēki var būt tikai palīgs, lai vairāk sevi izprastu, bet iekšējais lēmums ir katra cilvēka pārziņā!

Tirgus laukums internetā

Visi cilvēki vēlas pelnīt lielu naudu. Bet dažkārt tā skriešana pēc naudas padara ikdienas dzīvi sarežģītu. Akcijascenas.lv ir vieta, kur piedāvāt savu produkciju lielam cilvēku skaitam, lai nav jāskrien pašiem pakaļ, bet cilvēki uzrunā tieši Jūs!

Ceļvedis Taviem piedzīvojumiem

Pēc labi padarīta darba ir nepieciešama lieliska atpūta. Apvienojam labākās Latvijas vietas, kur cilvēks var izbaudīt sev patīkamākās izklaides. Iesaki un pievieno vietas, kur vērts būtu iegriezties citiem cilvēkiem. Īsts ceļvedis Taviem piedzīvojumiem!

Automatizēta pārdošanas sistēma

Automatizēta pārdošanas sistēma un platforma, kas rada cilvēkos interesi, lai izdarītu pirkumus! Klientiem piedāvājam atvieglot savu ikdienu, lai vairāk cilvēku spētu Jūs atrast interneta vidē. Izdomājam stratēģiju, sagatavojam tekstus un reklāmas, izvietojam tos savos pārdošanas kanālos, dalāmies ar pieredzi, lai bizness būtu peļņu nesošs.

Rekinionline.lv

Nauda nāk viegli

Automatizēta biznesa vadības sistēma, kas strādās Jūsu vietā, kamēr izbaudīsim savu ikdienas atvaļinājumu. Rēķinu izrakstīšana, mārketinga e pastu izsūtīšana, vadības atskaites par paveikto, automātiskie atgādinājumi