Vadītāja lēmumu stratēģisks atbalsts

Mūsu ikdienas darbi dzen noteiktā ciklā. Vadītāja lēmumu stratēģisks atbalsts ir veids kā iziet ārpus rāmjiem un problēmām ar ko mēs saskaramies ikdienā.  Ja Tev šobrīd neizdodas kaut ko sasniegt, kas atrodas Tavā galvā, tad atbilde ir jāmeklē cilvēka vidē, kur nav redzams vēlamais rezultāts. Kā tas darbojas dzīvē? Iztēlojies, ka esi ļoti ieciklējies uz rezultātu sasniegšanu, daudz strādā un aizmirsti par savu ģimeni un īpaši bērniem. Likumsakarība ir pavisam vienkārša, vadītājam vai līderim ir nepieciešams vieglums savās darbībās, jo prāts ir ieciklējies uz vienu problēmas situāciju un vairs nav elastības, bet labākie skolotāji šādām lietām ir bērni, kas dzīvi uztver daudz vieglāk! Paņemsim otru piemēru no dzīves, ja vadītājs vai līderis nevēlas nodarboties ar fizisku darbu, tad viņam būs iekšēja azarta trūkums, jo fiziskais darbs ir vis ātrāk redzamais rezultāts, ko bieži vien nevar pamanīt, kad mēs domājam par stratēģiskām lietām.

  • Es vēlos iegūt vieglāku dzīves uztveri
  • Es vēlos izprast dzīves nozīmi
  • Es vēlos apzināties savus talantus
  • Es vēlos risinājumus no konflikta situācijām
  • Es vēlos veikt pārmaiņas savā ikdienas darbā
  • Es vēlos uzlabot savu dzīves kvalitāti
  • Es vēlos atrast jaunu biznesa ideju
  • Es vēlos palielināt savus ienākumus
  • Es vēlos izveidot lieliskas attiecības ar cilvēkiem
  • Es vēlos psiholoģisko atbalstu dzīves lēmumu pieņemšanai

Ja atradi šajos apgalvojumos vismaz 3-5 “Jā” savā galvā, tad mēs varam tikties, lai paplašinātu Tavu dzīves skatījumu un atbrīvotos no liekām ilūzijām, kas traucē izbaudīt jau esošos rezultātus. Sastādīsim rīcības soļus, lai vari mēģināt uzvarēt pašu galveno – SEVI!

Kāds ir ieguvums no konsultācijām?

Mums katram ir nepieciešami līdzīgi domu biedri, kas dod iedvesmu vai skaidrību noteiktās dzīves situācijās. Kad mūsu galvā ir haoss un neskaidrība, tas ļoti patērē daudz mūsu enerģijas, tādēļ ieviešot noteiktu fokusu prātā, mēs iegūstam virzību un rīcības soļus. Ieviesīsim skaidrību, sastādīsim rīcības soļus un piepildīsim mērķus, kuri dos vēlamo rezultātu dzīvei.

Sazinies ar mani, lai vienotos par mūsu sarunas laiku!

ON LINE konsultācijas Failiem.lv video zvans, Whats up video zvans. Konsultācijas klātienē Pēc vienošanās, Rīga vai arī mūsu norunātajā vietā.

Individuāla vienošanās uz liela apjoma un ilgtermiņa darbiem – īpašs cenu piedāvājums!

Reģistrācija uz konsultāciju, nospiežot pogu “UZ APMĀCĪBĀM”, izvēlies attiecīgo datumu, kas mums abiem ir pieejams un paņem sev piemērotāko konsultācijas risinājumu ON LINE vai klātienē. Priecāšos nodot savas zināšanas, lai iegūsti risinājumus un idejas saviem dzīves jautājumiem!

Dalies ar rakstu

Līdzīgi raksti