Domēnu pārbaude un domēna vārds

Domēnu pārbaude un domēna vārds ir viens no pirmajiem, ko atceras lietotājs. Mūsdienās interneta lietošana sastāda jau vairāk kā 70%, līdz ar to mainās arī google algoritmi. Jo vairāk parādās informācijas internetā, jo lielāka uzmanība tiek piešķirta datu analīzei, lai pareizi to sagrupētu. Priekš kam ir vajadzīga datu analīze? Atbilde ir vienkārša, lai lietotājs atrastu sev piemērotāko risinājumu jeb to, kuru redz pirmo internetā. Domēna izvēle ir 50% no panākumiem, ja tas ir viegli atrodams un atmiņā paliekošs. Piemēram, Akcijasdruka.lv ir domēns, kuru cilvēks atcerēsies pirmo, ja domās par akcijām drukas pakalpojumu nozarē. Vai arī biznesapsihologs.lv ir domēns, kuru meklē tieši uzņēmēji. Domēna pārbaude ir iespējama vairākos internet portālos Latvijā.  Piemēram nic.lv Jūs varat pārbaudīt vai domēna vārds ir pieejams reģistrācijai.

Kā izvēlēties domēna vārdu?

Domēna vārda izvēle ir tiešā veidā atkarīga no Jūsu uzņēmuma stratēģijas. Piemēram, Jūs vēlaties reklamēt savu uzņēmumu, tad domēns jāizvēlas pēc Jūsu uzņēmuma nosaukuma. Ja vēlaties pārdot noteiktu produktu, tad jāmeklē piemērots produkta nosaukums, jo tas labāk indeksēsies google meklētājos. Domēnu pārbaude un domēna vārda pārbaudes punkti:

  1. Izvēlies stratēģiju – uzņēmums vai produkts?
  2. Pārbaudi produkta datu analīzi google rādītājos
  3. Salīdzini savus konkurentus uz noteiktiem atslēgas vārdiem
  4. Atrodi vairāk meklētāko un brīvāko produktu tieši no IT ziņas
  5. Reģistrējam domēnu LV, RUS, ENG vai citu
  6. Uzsākam mājas lapas izveidi pēc noteiktas struktūras un dizaina

Tev ir iespēja rīkoties vieglāk! Kā? Uztici šo darbu mums, mēs sagatavosim to visu Tavā vietā, kamēr Tu nodarbosies ar to, ko spēj vislabāk!

Uzņēmējdarbība interneta vide ir viena no pārdošanas sastāvdaļām, bet kopā tādu 4 daļas. Mēs piedāvājam visas 4 daļas!

Pelni vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Pārdošanas materiāli atrodami šeit: www.akcijasdruka.lv

Nepieciešama biznesa vai personības konsultācija? Pieteikties šeit: www.pasanalize.lv

Ja redzi, dzirdi un sajūti, ka mūsu kopdarbs sniegs vieglāku ikdienu, tad uzzvani +371 26489664 vai uzraksti panakumi@horaman.eu

Dalies ar rakstu

Līdzīgi raksti