Domēnu pārdošana un domēnu pirkšana

Mūsu skatījumā domēnu pārdošana un domēnu pirkšana ir nākotnes bizness. Kādēļ ir tāda pārliecība? Tādēļ, ka mūsdienu notikumi visus “sociālajā interneta vidē”. Jo vairāk uzņēmēju pāriet interneta vidē, jo lielāks datu apjoms, kas jāanalizē. Tiklīdz parādās vairāk datu, jāveic datu strukturēšana. Domēns ir pirmais vārds, ko nolasa google algoritmi. Precīzāk būs noteikts domēna nosaukums, jo ātrāk Jūs atradīs klienti. Datu analīzē ir parādīts, ka klients velta 5 līdz 10 sekundes laika, lai izdarītu pirkumu. Ja Jūsu domēns būs viegls un atradīsieties google pirmajās pozīcijās, tad ir varbūtība, ka tieši pie Jums klients veiks pirkumu. Domēnu pārdošana un domēnu pirkšana ir vienkāršs veids. Svarīgākais šajā procesā ir izdomāt domēna nosaukumu, kas cilvēkiem paliks atmiņā uz ilgu laiku.

Kas ir domēna vārds?

Cilvēki uzdod bieži jautājumu: Kas īsti ir domēna vārds? Ja runājam vienkāršā valodā, piemēram, ievadi meklētājā vārdu google un Tev parādīsies šī lapa. Tieši tā pat arī ar domēna vārdu. Ja Jūs meklēsiet vārdu akcijasdruka, tad Jums parādīsies mūsu izveidotā mājas lapa. Pastāstīšu par dažām iespējām, kā pareizi izvēlēties domēna nosaukumu:

  1. Var izvēlēties pēc uzņēmuma vai produkta nosaukuma
  2. Salīdzini savu tuvāko konkurentu domēna nosaukumus
  3. Pārbaudi internetā datu analīzi par domēna vārda izvēli
  4. Izvēlies to, ko viegli atcerēties cilvēkiem ilgtermiņā
  5. Reģistrējam domēnu LV, RUS, ENG vai citu
  6. Uzsākam mājas lapas izveidi pēc noteiktas struktūras un dizaina

Domēnus varēsi nopirkt šeit: www.majaslapasizstrade.lv

Tev ir iespēja rīkoties vieglāk! Kā? Uztici šo darbu mums, mēs sagatavosim to visu Tavā vietā, kamēr Tu nodarbosies ar to, ko spēj vislabāk!

Uzņēmējdarbība interneta vide ir viena no pārdošanas sastāvdaļām, bet kopā tādu 4 daļas. Mēs piedāvājam visas 4 daļas! Apmācības par reklāmas nozari atrodamas šeit: www.drukasana.lv

Pelni vairāk ar mūsu drukas materiāliem! Pārdošanas materiāli atrodami www.printsale.lv šeit: www.akcijasdruka.lv

Nepieciešama biznesa vai personības konsultācija? Pieteikties šeit: www.pasanalize.lv

Dalies ar rakstu

Līdzīgi raksti