Biznesa konsultācijas uzņēmējiem

Kā izvēlēties biznesa konsultācijas? Sāksim ar prioritātēm domāšanas veidā. Pirmkārt, jāapzinās, ka esošā dzīves attieksme un domāšanas veids Tevi ir atvedis līdz problēmai. Ko nozīmē problēma? Tas, ka Tu esi neapmierināts ar esošo situāciju uzņēmumā. Otrkārt, vadītājam ir jāuzdod tieši jautājumi, lai atrisinātu problēmas uzņēmumā. Ko nozīmē tieši jautājumi? Atklāti jāpasaka sev, kur ir bijušas kļūdas un jāuzdod atvērti jautājumi, lai izkļūtu no prāta cikla. Treškārt, vadītājam ir jāatmet visas muļķīgās ambīcijas un iedomas, lai prāts kļūtu atvērt un elastīgs. Ko nozīmē elastīgs? Ja Tu visu esi pamēģinājis un nekas nedarbojas, tad problēma ir tajā kā Tu veici izmaiņas! Vādītajam ir jāizaug un jānotic saviem panākumiem.

Esmu gatavs sniegt savu biznesa pieredzi un zināšanas, lai konsultācijas būtu lietderīgas. Ko tas nozīmē lietderīgi? Mūsu sarunas laikā jāiegūst skaidrs rīcības plāns un soļi, kas jāizmaina savā darbībā. Rezultāti kļūst augstvērtīgi, ja uzņēmējs maina savu izturēšanās un domāšanas veidu! Strādā uz visiem 100%, kas pārbaudīts praksē.

Iespējams,  Vadītāja un līdera personības izaugsmes konsultācijas, dos citādāku dzīves skatījumu un sadzirdēsi savas atbildes, kuras meklē biznesa izaugsmei.

Sazinies ar mani, kad biznesam rodas problēmas un esi pazaudējis savu fokusu. Spēju uzdot jautājumus, kas ieviesīs skaidrību prātā un noteiktā rīcībā. Dalīšos ar savu praktisko pieredzi un dzīves izpratni, kas atvieglo biznesa veidošanu.

Dalies ar rakstu

Līdzīgi raksti