Biznesa psiholoģija un prāta fokuss

Biznesa psiholoģija un prāta fokuss uzņēmējam nepieciešams, lai realizētu savas vērtības biznesā! Mūsu prāts regulāri rada kārdinājumus no apkārtējās vides. Analizējam, sekojam, vērojam apkārt notiekošo un cenšamies to realizēt savās darbībās, bet bieži vien tas nav vajadzīgs šim brīdim! Uzņēmēja uzdevums ir izvirzīt savas prioritātes darba un mērķu sasniegšanai! Piemēram, veidojot sava uzņēmuma vadlīnijas, vienmēr būs skaidri rīcības soļi lēmumu pieņemšanai. Biznesam sākumā jānes peļņa, lai pirktu nepieciešamās iekārtas. Tā pat katrs amats uzņēmumā ir pelnošs, katra nākošā darbība papildina iepriekšējos uzdevumus. Mēs esam atvērti sarunām ar cilvēkiem, mēs radam citiem uzņēmumiem labklājību. Pastāv arī daudzi citi uzstādījumi, kas biznesam dod stratēģisku domāšanas veidu un virzienu!

Kādas ir pamata vadlīnijas manā uzņēmumā?

Kādas vadlīnijas es vēlētos ieviest uzņēmumā?

Kādiem ir jābūt maniem rīcības soļiem, lai šīs vadlīnijas būtu reālas?

Izvirzi pašas labākās savas vadlīnijas, kas nesīs peļnu Tavai kompānijai un apkārtējiem cilvēkiem, jo vairojot viņu labklājību, vairosies arī Tava uzņēmuma labklājība!

Ieskaties grāmatā Biznesa pamatu uzbūve un, iespējams, atradīsi savu līdzšinējo atbildi, kuru vēlies realizēt savā uzņēmumā!

Dalies ar rakstu

Līdzīgi raksti