Kāds ir piemērotākais biznesa treneris?

Kāds ir piemērotākais biznesa treneris? Pirmkārt, ja Tu esi atradis viņu internetā vai caur paziņām, tad treneris ir izdomājis risinājumu pārdošanai. Otrkārt, biznesa trenerim ir jābūt praktiskai izpratnei par krīzes situācijām. Treškārt, jebkuram cilvēkam ir jāzina kā efektīvāk un vienkāršāk nopelnīt naudu. Ceturtkārt, nepieciešama izpratne par cilvēk psiholoģiju. Pietkārt, nepieciešamas plašas zināšas uzņēmuma vadībā un organizēšanā. Sestkārt, biznesa trenerim jāievieš uzticamība, ka spēs izvest kompāniju citā domāšanas līmenī. Septītkārt, biznesa trenerim ir jābūt harizmai, lai viņa teiktos vārdus uztvertu nopietni. Tev ir kādas citas idejas?

Vari ieskatīties manā sarakstītajā grāmatā Biznesa pamatu uzbūve, kur strukturēju sava prāta zināšanas, lai viegli tās nodotu citiem cilvēkiem. Tagad pastrādā ar jautājumiem, kas maina cilvēka domāšanas veidu.

Kādām ipašībām ir jāpiemīt biznesa trenerim, lai man viņš radītu uzticamību?

Kādi rīcības soļi  no biznesa trenera puses man rada apbrīnu?

Kāda biznesa psiholoģija man ir pieņemama?

Biznesa treneri var izvēlēties pēc cilvēciskā principa vai darba principa. Ja tas ir apvienojums vienā veselumā, tad tas ir lielisks biznesa treneris. Lielāku izpratni sniedz vadītāja un līdera konsultācijas personības izaugsmei.

Dalies ar rakstu

Līdzīgi raksti