Pārdošanas skolas ieviešana uzņēmumā

Kā ieviest pārdošanas skolu uzņēmuma struktūrā? Paņemsim praktiskus piemērus no dzīves. Uzņēmumā nav vairāk ienākošās naudas plūsmas jeb pārdošanas kritums. Pirmkārt, sāksim izskatīt to rīcību, ko veica pats vadītājs citu cilvēku priekšā. Paskaties pāris nedēļas vai mēnešus atpakaļ. Varbūt esi dzirdējis šādus apgalvojumus no vadītāja? Muļķīgs klients, stulbi jautājumi, piesienās par katru sīkumu, klientam nav taisnības.  Mēs izdarījām visu, ko vajadzēja, šis klients man nav interesants. Iespējams, ka arī šādi vārdi ir dzirdēti! Dārga prece, viņš man neatsūtīja visu info, kas par murgu šeit atsūtīts, nemaksāšu, riebīgs cilvēks un citas prāta nezāles.

Kad uzņēmuma darbinieki dzird visas šīs lietas no vadītāja, kas notiek darbinieka prātā? Cilvēks automātiski seko līdzi savam vadītājam un savu nepatiku izlaiž uz cilvēkiem, kuri vēlas nopirkt uzņēmuma produktu. Kā tas izpaužas reālā dzīvē? Neatbild uz telefonu, izvairās no konfliktiem un problēmu situācijām, neatbild uz e pastu, nenosūta cenu, atbild bez ieinteresētības, neuzdod jautājumus. Naudas plūsma apstājas, ja nav ieinteresētības pret citiem cilvēkiem. Viss sākas ar to, ko mēs runājam savā starpā!

Kā var veicināt pārdošanas apjomus? Esi atvērts pret citiem, maini savas sarunas cilvēku starpā, atseko savu rīcību, ko dari! Iztīri savu prātu no šiem zemapziņas uzstādījumiem, kuri dzīvē liek izdzīvot šīs nepatīkamās bailes par naudas pelnīšanu. Esmu aprakstījis grāmatā Biznesa pamatu uzbūve, ka strukturēt un kārtot savu domāšanas veidu biznesā. Man ir idejas un risinājumi rīcības soļiem, lai iztīrītu savu prātu no šīm nezālēm! Vadītāja un līdera personības izaugsmes konsultācijas, kas liek skatīties ārpus ierastajiem domāšanas principiem!

Biznesā visi prasa rezultātu, pareizi? Ja galvā atkārtosi, ka lieki iztērēta nauda, nekas nav mainījies, konsultācijas ir garām, es taču visu zinu pats un citus brīnumus, tad esi dziļā izmisuma bedrē! Cilvēks var no tās izkļūt, ja sāk pamanīt kā runā ar cilvēkiem, kādus vārdus izmanto, kā rīkojas noteiktās situācijas. Novēro savas izmaiņas, kuras sākas domu formās, ko atkārto savā galvā!

Dalies ar rakstu

Līdzīgi raksti